O firmie

O firmie

Od lat zajmujemy się usługami związanymi ze złomowaniem oraz skupem pojazdów powypadkowych i nie tylko. Ponadto świadczymy także pomocą drogową w okolicach Szydłowiec oraz województw mazowieckiego i świętokrzyskiego. Od lat zajmujemy się profesjonalną kasacją samochodów, a także różnego rodzaju maszyn rolniczych. Ponadto wystawiamy zaświadczenie od demontażu, dzięki któremu otrzymasz zwrot OC oraz zaświadczenie o usunięciu pojazdu, w tym także powypadkowego.

Jeśli pragniesz pozbyć się zbędnego auta, które nie nadaje się do ruchu drogowego, a wyłącznie zajmuje miejsce – skontaktuj się z nami! Zaoferujemy Ci atrakcyjną kwotę o 20% wyższą niż inne firmy. Twój problem rozwiążemy szybko i skutecznie.  Co otrzymasz decydując się na nasze usługi?

  • atrakcyjną cenę za złomowany pojazd,
  • niezwłoczną pomoc drogową, w tym szybki odbiór lawetą,
  • każdy skasowany pojazd pomożemy Ci wyrejestrować z ewidencji, a ty otrzymasz zaświadczenie o kasacji pojazdu,
  • zwrot niewykorzystanej składki OC.

Masz jakieś wątpliwość? Zadzwoń do nas! Wszelkie szczegóły doprecyzujemy telefonicznie. Ponadto odpowiemy na wszelkie pytania, jakie tylko nam zadasz. Przede wszystkim to ty masz być zadowolony! Dostosujemy nasze możliwości idealnie do Twoich potrzeb! Poza tym jeśli tylko utkniesz gdzieś na trasie – przyjedziemy tak szybko jak tylko się da! Natychmiastowa pomoc drogowa w każdej sytuacji! Jeśli tylko znajdziesz się w okolicach ziemi świętokrzyskiej lub mazowieckiej, nie zostawimy cię samego! Możesz być tego pewien.

Skorzystaj z profesjonalnej kasacji pojazdów!

Nasza firma zajmuje się również skupem szerokiego spektrum pojazdów w różnym stanie. Nie tylko samochodów. Jeśli posiadasz jakikolwiek niezagospodarowaną maszynę np. ciągnik – daj nam znać! Odkupimy ją od ciebie w dobrej cenie. Zaoferujemy także stawkę o 20% wyższą niż większość firm dostępnych na rynku. Doradzimy Ci bezpłatnie jaki jest maksymalny zysk z kasacji oraz udzielimy informacji na temat wszelkich potrzebnych formalności.
Zależy nam na tym, aby każdy otrzymał jak najwyższą możliwą sumę zwrotu za skupowany lub kasowany pojazd, zajmujemy się także wspomnianymi zwrotami za niewykorzystane składki na ubezpieczenie OC. Dostaniesz dokładnie tyle ile Ci się należy. Kasacja pojazdu nie generuje na tym tle dodatkowych kosztów finansowych. Zresztą sprawdź sam! Współpraca z nami to gwarancja bezproblemowego załatwienia wszelkich kwestii formalnych związanych z wyrejestrowaniem z ewidencji, poza tym otrzymasz zaświadczenie utylizacji za każdy oddany pojazd.
Zadzwoń teraz!