Skup pojazdów

Skup pojazdów

Posiadasz auto, z którego nie korzystasz? Jeśli tak to z pewnością wiesz, że z każdą chwilą traci ono na wartości, a ponadto generuje koszty. Trzymanie samochodu na parkingu nie należy do najtańszych, z kolei auto w obrębie własnej posesji zabiera wyłącznie miejsce i przeszkadza. Z pewnością masz pomysł, jak mógłbyś zagospodarować je lepiej. Nie wiesz jak rozwiązać ten problem? Skontaktuj się z nami! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

 

Od lat zajmujemy się skupem używanych pojazdów i samochodów w dowolnym stanie technicznym. Zakupimy auto każdej marki w atrakcyjnej cenie. Oferujemy 20% więcej niż większość firm obecnych w branży. Zakupimy samochody zarówno całe i powypadkowe. Jeśli posiadasz zupełnie wyeksploatowany pojazd i tak go od Ciebie zakupimy. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i opiszesz nam całą sytuację. Umówimy się na spotkanie i ustalimy wszelkie szczegóły.

Kupno pojazdów i maszyn

Skup samochodów MarSellCar zainteresuje się każdym pojazdem od osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych po szerokie spektrum różnego rodzaju maszyn takich jak chociażby ciągniki. Umowę kupna pojazdu sporządzamy na miejscu, od ręki! Żadnych zbędnych procedur! Zapewniamy skup aut za gotówkę lub przelewem zaraz po doprecyzowaniu ceny. Gwarantujemy, że otrzymasz od nas 20% więcej niż sprzedając pojazd w innym skupie!

Jak wygląda skup aut?

Przede wszystkim skontaktuj się z nami telefonicznie. Umówimy się na konkretny termin spotkania, a na miejscu wykonamy wycenę sprzedawanego pojazdu. Nie pobieramy żadnych opłat. Nasze spotkanie jest całkowicie darmowe.  Oględziny auta dokonywane są przez jednego z naszych specjalistów, który sprawdza stan techniczny pojazdu i określa cenę na tej podstawie, a także z perspektywy marki oraz rocznika.

 

Po ustaleniu ceny zakup odbywa się poprzez przeniesienie prawa własności samochodu na nas. Dopełnimy wszelkich formalności za Ciebie i niezwłocznie wypłacimy należność.  Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Wycena pojazdu jest całkowicie uczciwa. Ponadto dajemy 20% więcej niż inni przy braku formalności, które są po naszej stronie. Możesz być też pewien, że na pewno skupimy Twój samochód. Kupujemy każdy bez względu na markę bądź stan techniczny.

Skup samochodów używanych i nie tylko

Działamy w zasadzie na terenie województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego i okolic Szydłowiec. Jesteśmy bardzo elastyczni w sprawie kupna aut i dostosowujemy się do naszych klientów. To ty wybierasz odpowiadający Ci termin, a my wpisujemy go do naszego terminarza. Wszystko odbywa się szybko oraz wygodnie. Komfort to priorytet w przypadku każdej transakcji. Wypełnimy wszelkie potrzebne dokumenty i powiadomimy Cię o wszystkich formalnościach związanych ze skupem samochodu. Jeśli zależy Ci na błyskawicznej obsłudze, bez zbędnych procedur i straty czasu – zadzwoń do nas i przetestuj nasze możliwości! W kilka chwil otrzymasz plik banknotów do rąk własnych lub przelewem na konto! Sprawdź sam!

Zadzwoń teraz!