Pomoc drogowa

Pomoc drogowa

Brałeś udział w wypadku drogowym lub Twój samochód zepsuł się na trasie? Potrzebujesz holowania lub lawety? Spokojnie, wróć do pojazdu, rozsiądź się wygodnie w fotelu i zaczekaj na nas! Jeśli pojazd uległ awarii i nie chce odpalić – wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Przyjedziemy tak szybko jak tylko się da! Świadczymy profesjonalną pomoc drogowa na obszarze województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego i Szydłowiec. Pomożemy Ci i pozbędziemy się problemu za Ciebie. Od lat działamy jako pomoc drogowa, posiadamy nowoczesny sprzęt i dysponujemy najlepszym zapleczem technicznym na terenie całego świętokrzyskiego! Dzięki specjalistycznym lawetom i holownikom jesteśmy w stanie działać w zasadzie w każdych warunkach i wykonywać wszystkie powierzone nam zadania.

Pomoc drogowa mazowieckie

Motoryzacja od zawsze stanowiła naszą największą pasję, dlatego mamy również świadomość, że nieszczęśliwy wypadek lub niespodziewana awaria może przydarzyć się dosłownie każdemu. Dlatego od samego początku działalności stawiamy przede wszystkim na szybkość reakcji. Wiemy, że bardzo często tego typu przeszkody pojawiają się najczęściej wtedy, gdy nie mamy czasu. Priorytetowo traktujemy sprawy osobiste naszych klientów, dlatego w momencie gdy kontaktujesz się z nami – rozpoczynamy pełną mobilizację i wyjeżdżamy w trasę od razu po zapakowaniu odpowiedniego sprzętu. Nasza pomoc drogowa na terenie mazowieckiego i świętokrzyskiego, to błyskawiczne i profesjonalne usługi, wykonywane przez wykwalifikowanych fachowców.

 

Najwięcej czasu z całego zakresu usługi zajmuje dojazd, reszta łącznie z holowaniem  i zapakowaniem pojazdu na lawetę to czysta formalność. Zrobimy to w kilka chwil. Gwarantujemy także bardzo korzystne ceny naszych usług. Mamy świadomość, że naprawa samochodu może kosztować  bardzo dużo, dlatego zaoferujemy Ci indywidualnie dopasowane koszty naszej pomocy drogowej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 

Z prostej przyczyny. Zależy Ci na czasie? W takim razie zadbamy o to, abyś nie stracił go zbyt wiele z powodu nieprzewidzianych komplikacji w podróży. Obawiasz się wysokiego kosztu napraw? Spokojnie, z tego względu proponujemy Ci usługi w atrakcyjnej cenie, które nie obciążą Twojego portfela. Pomoc drogowa często niesłusznie kojarzy się z długim czasem oczekiwania i ogromnymi kosztami. Być może tak jest w przypadku innych firm w branży. My stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie naszych klientów. Poza tym nie wykorzystujemy kierowców, którzy znaleźli się w potrzebie. Gwarantujemy Ci, że kontaktując się z nami poczujesz głęboką ulgę.

 

Przyjedziemy w kilka chwil zależnie od tego, gdzie znajduje się Twój pojazd. Dlatego wygodnie rozsiądź się w jego wnętrzu i poczekaj na nas! Zajmiemy się wszystkim formalnościami i załadujemy się bez zbędnych procedur! Wszystko prosto, szybko i z korzyścią dla Ciebie!

Zadzwoń teraz!