Złomowanie i skup pojazdów Kielc

Od wielu lat zajmujemy się aktywnie kasacją i demontażem pojazdów. Ponadto oferujemy szerokie spektrum usług związanych z pomocą drogową w okolicach Kielc. Skupujemy również różnego rodzaju maszyny, np. ciągniki rolnicze. Zajmujemy się złomowaniem pojazdów wycofywanych z ruchu, a także w pełni sprawnych. Wszystko zależy od oczekiwań i preferencji każdego klienta. Ponadto jako jedni z niewielu posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty uprawniające nas do 100% spójnie administracyjnej procedury kasacji pojazdów. Samochód oddany do naszej stacji demontażu pojazdów niedaleko Kielc poddawany jest również procesowi administracyjnemu związanemu z wyrejestrowaniem pojazdu ze spisów. Każdy pojazd zezłomowany w naszym skupie generuje wystawienie specjalnego zaświadczenia, które uprawnia do wykreślenia go w Wydziale Komunikacji. Ponadto wydajemy również stosowny dokument, który uprawnia do otrzymania zwrotu niewykorzystanego OC z pojazdu. Zwolnienie właściciela z konieczności opłacania obowiązkowych składek OC pozwala także zaoszczędzić nieco środków w przypadku aut niezagospodarowanych,stojących na parkingu.

Skup pojazdów za gotówkę Kielce

Jako firma działamy w branży na tyle długo, że wykreowaliśmy bardzo dobrą opinię wśród naszych kilentów. W jaki sposób? Świadczymy doskonałej jakości usługi związane ze skupem aut i złomowaniem szerokiego spektrum pojazdów w okolicach Kielc. Zatrudniamy przede wszystkim specjalistów z ogromnym doświadczeniem i dużą dozą kreatywności. Stanowimy zespół wręcz zakochany w branży motoryzacyjnej. Wszyscy nasi pracownicy to prawdziwi pasjonaci, którzy czerpią realną przyjemność z pracy z maszynami.

Pracę traktujemy jako nasze hobby, które przynosi nam masę satysfakcji. Codziennie znajdujemy coś, co pozwala nam dodatkowo się rozwijać. Dbamy poprzez to o ustawiczne podnoszenie naszych kwalifikacji, poszerzanie kompetencji i uczenie się nowych umiejętności. Dzięki pracy przy demontażu pojazdów możemy świadczyć usługi na wysokim i coraz lepszym poziomie. Gwarantujemy najwyższe zadowolenie z każdej przeprowadzonej transakcji sprzedaży lub kasacji pojazdu. Posiadasz auto nienadające się do użytku lub zawadzające na parkingu, które generuje niepotrzebne koszty? Sprawdź naszą ofertę! Ponadto jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami! Zapewniamy 20% większą cenę niż w przypadku innych stacji demontażu w Kielcach! Współpraca z nami to same korzyści bez żadnych strat!

Skup różnego rodzaju pojazdów Kielce

Zakupimy samochód w dosłownie każdym stanie. Odkupimy wszystkie marki samochodów bez względu na stan techniczny, wygląd, przebieg, wyposażenie wnętrza i brak części skupowanego auta. Załatwimy za Ciebie także wszelkie niezbędne procedury i doradzimy Ci jak powinieneś postąpić przed zbyciem, jak i po sprzedaży danego samochodu. Od lat skupujemy auta w każdym stanie technicznym i za wszystkie samochody płacimy w dowolnej formie na życzenie klienta. Po przeniesieniu własności pojazdu gwarantujemy także wydanie zaświadczenia uprawniającego do wyrejestrowania pojazdu w przypadku kasacji oraz zwrotu niewypłaconego OC. Co jeszcze otrzymasz? Ceną wyższą o 20% w stosunku do jakiegokolwiek skupu pojazdów lub złomowania w okolicach Kielc.

Skup pojazdów powypadkowych i maszyn Kielce

Jesteś posiadaczem samochodu, który nie nadaje się już do użytku? Zgłoś się do nas! Od wielu lat prowadzimy skup i złomowanie pojazdów dowolnej marki w każdym stanie technicznym. Nie ma znaczenia, czy jest to pojazd wyłączony z użytku drogowego, czy też nie. Zajmiemy się każdym samochodem i maszyną! Dlaczego warto skupić u nas pojazd? Gwarantujemy ceny wyższe o 20% niż w przypadku innych stacji demontażu w okolicach Kielc. Poza tym każdy model wyceniamy osobno w sposób indywidualny. Każdemu zapewniamy cenę dostosowaną idealnie do tego co nam zaoferuje. Dzięki nam możesz liczyć na szybki zastrzyk pokaźnej sumy w gotówce, jak i pozbyć się z garażu lub podwórka niepotrzebnego samochodu, który tylko zawadza i generuje kolejne koszty. Jesteśmy gotowi odkupić każdy samochód. Oprócz sumy za samochód powiększonej o 20% w naszym standardzie otrzymasz takżę zaświadczenie, które zagwarantuje Ci zwrot sumy niewykorzystanego OC. Przelicz sobie profity, a następnie skontaktuj się z nami! Ustalimy wszelkie szczegóły i umówimy się na konkretny termin. Wszelkie umowy zawieramy sprawnie i bez zbędnych procedur. Ponadto poinformujemy Cię o wszelkich szczegółach, a także poinstruujemy jak wygląda procedura wyrejestrowania pojazdu, jeśli dokonamy jego złomowania.

Posiadasz samochód powypadkowych lub niezagospodarowany?

Doskonale! Skontaktuj się z nami! Oddaj nam swój stary samochód i dołóż zarobione na nim pieniądze do nowego! Możesz być pewny, że kasacja pojazdów w naszej stacji demontażu niedaleko Kielc wykonywana jest szybko i skutecznie. Wystarczy moment, a ty otrzymasz pokaźną sumę pieniędzy, które możesz przeznaczyć na inne cele lub nowy samochód!. Posiadamy wszystkie wymagane prawem certyfikaty i możemy wydawać zaświadczenia o kasacji. Przetestuj nasze usługi i sprawdź sam, jak wymierne oferujemy korzyści!

Zadzwoń teraz!