Skup i kasacja aut Szydłowiec

Złomowanie i kasowanie aut – Szydłowiec

 

Od lat zajmujemy licencjonowanym skupem samochodów w okolicach Szydłowiec. Odkupimy każde auto na złom oraz większość rodzajów maszyn np. ciągników rolniczych. Zajmujemy się również profesjonalnym demontażem i złomowaniem samochodów. Co nas charakteryzuje? Przede wszystkim za każdy pojazd otrzymasz od nas 20% wyższą cenę niż w przypadku innych skupów na terenie Szydłowiec. Dobra cena to podstawa naszej działalności. Ponadto wystawiamy odpowiednie zaświadczenia o kasacji pojazdu, które umożliwiają otrzymanie zwrotu z niewykorzystanego OC. Jesteśmy licencjonowaną stacją demontażu pojazdów, która otrzymała zezwolenie od urzędu wojewódzkiego, któremu podlega Szydłowiec. Co to oznacza w praktyce?

Demontaż i złomowanie pojazdów Szydłowiec

Na terenie Polski działa szerokie spektrum różnego rodzaju złomowisk, jednakże mniej niż 35% z nich posiada odpowiednie uprawnienia do skupu samochodów, a także ich w pełni legalnego złomowania oraz kasacji. Dlaczego jest to tak istotny szczegół? Z tego względu, że stanowimy poniekąd jednostkę administracyjną podlegającą bezpośrednio wojewodzie odpowiedzialnemu za Szydłowiec. Dokonujemy typowych czynności administracyjnych z zakresu wystawiania zaświadczeń i dokumentów, które stają się podstawą prawną do otrzymania zwrotu niewykorzystanego OC lub usunięcia pojazdu z ewidencji. Wiele firm działa niezgodnie z prawem, co często komplikuje sytuację prawną osób, które oddały samochody do kasacji. Bez odpowiednich zaświadczeń opatrzonych właściwą pieczątką z podpisem autoryzowanego skupu, unieważnienia dowodu rejestracyjnego, umowy kupna i sprzedaży, właściciel złomowanego pojazdu będzie dalej obciążony kosztem OC, a ponadto może zostać oskarżony, jeśli nabyty samochód zostanie wykorzystany niezgodnie z prawem. Zakup samochodów do kasacji stanowi element naszej codziennej pracy. Posiadasz pojazd, który nie nadaje się do ruchu drogowego lub z niego nie korzystasz i zajmuje niepotrzebnie miejsce? Skontaktuj się z nami! Wspólnie rozwiążemy ten problem.

Kasacja pojazdów Szydłowiec

Złomowanie jest czynnością, która wymaga odpowiedniej wiedzy i maksymalnego skupienia w czasie demontażu. Kasacja auta nie może zostać przeprowadzone bez odpowiednich czynności wstępnych. Przede wszystkim potrzebujemy skupić auto, które należy najpierw wycenić, a następnie wystawić odpowiednie papiery umowy kupna-sprzedaży. Wówczas można przejść do podstawowych kroków związanych ze złomowaniem lub np. jeśli stan pojazdu oraz jego kompletność są dobre, do ponownej sprzedaży, jeśli znajdzie się klient chętny na zakup używanego samochodu. Nasi pracownicy czyszczą i doprowadzają pojazd do stanu, w którym będzie spełniał swoje funkcje w 100%. Następnie sporządzamy niezbędną umowę i dokonujemy przeniesienia prawa własności. Złomowanie samochodów jednak to nasza domena. Działamy w okolicy Szydłowiec od lat, dzięki czemu zbudowaliśmy szerokie grono stałych klientów, zarówno lokalnych, jak i z całej Polski. Co nas charakteryzuje? Przede wszystkim działamy błyskawicznie. Ponadto podchodzimy indywidualnie do każdego pojazdu, umowy oraz usługi. Gwarantujemy niezwłoczną wycenę i wypłatę należności z doliczeniem naszej zasady 20% więcej niż inni. Samo złomowanie pojazdu nie jest czasochłonne. Więcej wymaga od nas np. demontaż.

Skup samochodów w okolicy Szydłowiec

Zdajemy sobie sprawę, że bardzo często złomowanie pojazdów jest prowadzone niewłaściwie. Ponadto z reguły potencjalni nabywcy działają niekoniecznie w 100% zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oczywiście wolno prowadzić działalność tego typu bez wszystkich pozwoleń, jednak ogranicza to zakres możliwych czynności, które dani przedsiębiorcy z naszej branży mogą dokonać. Poza tym nie jesteśmy przekonani do dokonywania operacji na pograniczu prawa. Posiadamy wszelkie niezbędne papiery i w ten sposób unikamy takich sytuacji. Postępujemy zgodnie z przepisami oraz troszczymy się o środowisko naturalne. Jest to bowiem jeden z wymogów prowadzenia działalności tego typu. Złomowanie lub kasacji pojazdu w Szydłowcu pozwala na miejscu sporządzić umowę kupna-sprzedaży, a następnie wystawić odpowiedni dokument uprawniający do pobrania zwrotu niewykorzystanego OC pojazdu oraz wykreślenia z ewidencji. Unieważniamy Twoją kartę pojazdu oraz dowód rejestracyjny. Są to dokumenty, z którymi trzeba się zgłosić do wyrejestrowania pojazdu. Wyrejestrowanie musi zostać dokonane w terminie 30 dni od chwili sprzedaży lub kasacji auta.

Kasacja samochodów Szydłowiec

Złomowanie pojazdu wydaje się dość trudne z perspektywy jego właściciela. Wystarczy jednak po prostu skontaktować się z nami! Wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku. Nie zostawimy Cię w tej sytuacji samego! Kasacja jest zawsze nieunikniona. Szczególnie jeśli posiadasz starszy samochód. Demontaż staje się niezbędny kiedy jego naprawa jest już nieopłacalna. Jak to zrobić? Sprawdź naszą ofertę! Gwarantujemy szybką realizację usługi i doradztwo w czynnościach typowo administracyjnych będących następstwem złomowania samochodu.

Zadzwoń teraz!