Złomowanie

Posiadasz samochód, którego nie potrzebujesz lub w stanie niezdolnym do użytku? Być może jesteś właścicielem większej maszyny, którą chciałbyś zutylizować? Zgłoś się do nas! Działamy jako profesjonalna stacja demontażu pojazdów – zezłomujesz za naszym pośrednictwem dowolny samochód i otrzymasz od nas dokumenty niezbędne do wyrejestrowania. Ponadto zapłacimy Ci o 20% więcej niż każdy inny punkt złomowania. Zwracamy również  pieniądze z niewypłaconego OC! Zyskujesz podwójnie!  W szczególności na obszarze województw mazowieckiego oraz świętokrzyskiego, a także w okolicach Szydłowiec. Wypróbuj nasze możliwości w tym zakresie i dołącz do setek usatysfakcjonowanych klientów!

Stacja demontażu pojazdów

Od lat zajmujemy się kasacją pojazdów oraz demontażem na części pierwsze. Jesteśmy również odgórnie uprawnieni do wydawania zaświadczeń będących podstawą do wyrejestrowania w Urzędzie Komunikacji. Zutylizujemy każdy rodzaj pojazdu. Za każde zezłomowane auto otrzymasz także zwroty OC i w dodatku 20% od nas w prezencie! Jednak musisz przedstawi nam pewne informacje zanim przejdziemy do samej usługi. Czego potrzebujesz konkretnie?

  • Dowód tożsamości właściciela pojazdu,
  • Dowód osoby upoważnionej pisemnie do złomowania pojazdu. Wymagane jest pisemne upoważnienie od właściciela z podaniem danych osoby kasującej pojazd w Jego imieniu i kopia dowodu osobistego właściciela samochodu niezbędna w celu weryfikacji danych z upoważnienia,
  • Dowód rejestracyjny, kserokopia dowodu poświadczona urzędowo lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane danego pojazdu,
  • Aktualna karta pojazdu, jednak jeśli nie została wydana bądź w przypadku zgubienia kasacja jest nadal możliwa,
  • Tablice rejestracyjne, jedynie w przypadku zgubienia poświadczonego na piśmie kasacja jest możliwa,
  • Pismo sądowe o nabyciu spadku przez osobę okazująca w przypadku zgonu poprzedniego właściciela pojazdu,
  • Umowa sprzedaży lub kupna, gdy nie pojazd nie został przerejestrowany po zakupie.

Dlaczego warto korzystać ze złomowania pojazdów u nas?

Cenisz sobie czas? Nie lubisz sam biegać po urzędach bez potrzeby? Doskonale, gdyż załatwimy wszelkie niezbędne formalności za Ciebie. Wystarczy, że dostarczysz nam potrzebne dokumenty, a resztę załatwisz jeszcze szybciej z naszą pomocą na własną rękę. Szczegółowo doradzimy, co trzeba zrobić, gdzie podejść i co powiedzieć oraz jakie dokumenty w jakim okienku przedstawić. Jest to bardzo proste, tylko wystarczy to dobrze wytłumaczyć. Przyjdź do nas z gotowym plikiem niezbędnych dokumentów, a załatwimy wszystko sprawnie i bez większych komplikacji! Ponadto zwrócimy Ci dzięki temu koszty OC oraz dostaniesz od nas premię 20%! Według nas kasacja pojazdu powinna być łatwa, prosta, szybka i przyjemna. Taka zresztą jest za naszym pośrednictwem! Nie wierzysz? Przyjedź, a zaskoczymy Cię tym, jak krótko taka procedura może trwać!
Zadzwoń teraz!