Wypadki chodzą nawet po najlepszych kierowcach. Szczególnie gdy to inny uczestnik ruchu nie zachował należytej ostrożności na drodze i spowodował kolizję, w której ucierpiało twoje auto. Jeśli akurat znajdujesz się na terenie Szydłowic lub w okolicach tego miasta, skorzystaj ze sprawdzonej pomocy drogowej z OC

Na czym polega pomoc drogowa z OC?

Każdemu kierowcy, który wykupił obowiązkowe ubezpieczenie OC, przysługują określone prawa. Po pierwsze, jest to prawo do bezpłatnej i bezgotówkowej naprawy samochodu z OC sprawcy. Po drugie, dostęp do auta zastępczego z polisy sprawcy. Po trzecie, możliwość skorzystania z pomocy drogowej z OC. Dzięki temu w przypadku kolizji możesz liczyć darmowe holowanie lub lawetowanie uszkodzonego samochodu. I właśnie w tej ostatniej sytuacji jesteśmy w stanie ci pomóc.

Dlaczego warto korzystać z pomocy drogowej z OC?

Jeśli przydarzył cię się wypadek, a twój samochód nie jest w stanie kontynuować jazdy, skorzystaj z pomocy drogowej z OC. Co dzięki temu zyskasz?

Przede wszystkim pomoc drogowa zabierze twój samochód z miejsca kolizji i zawiezie we wskazane przez ciebie miejsce, np. do warsztatu samochodowego. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu pomocy drogowej w Szydłowicach, a laweta przyjedzie na miejsce zdarzenia najszybciej, jak tylko się da.

Po drugie, opłata za pomoc drogową zostanie rozliczona bezgotówkowo. A to oznacza, że nie musisz zawracać sobie głowy tym, czy masz w portfelu, lub na koncie wystarczającą ilość środków. Koszt usługi pomocy drogowej po prostu zostanie rozliczony w ramach OC.

Wypadek na trasie to bardzo stresujące wydarzenia. Nie ma potrzeby, abyś wówczas musiał zastanawiać się, skąd ściągnąć pomoc drogową i czy stać się na skorzystanie z lawety. Jeśli znajdujesz się na terenie Szydłowic lub w okolicy, zadzwoń pod numer 798 437 062 i daj nam znać, skąd mamy odholować twój samochód.